ЛІТО

ЛІТО

ЛІТО

Щороку на початку червня наш клуб проводить
навчально-тренувальні літні збори Збори — дуже важливе
захід для спортсмена — як професіонала, так і того, хто в
цього року вперше прийшов до спортивної зали.

     Тренувальний процес зборів дуже відрізняється від традиційних тренувань. Основна відмінність – тренування є невід’ємною частиною щоденного розпорядку хлопців та дівчат. Кожний день розписаний та побудований навколо тренувань – починаючи з ранкового кросу та закінчуючи вечірніми заняттями. Реалізувати це можна лише повністю зануривши дітей у атмосферу табору, відгородивши від домашніх умов.

    Переваги нашого спортивного табору для членів Клубу очевидно. По-перше, з групою їде група тренерів — таким чином на кожного дорослого доводиться не більше семи — восьми дітей. З вашими дітьми працюватимуть не вожаті, набрані незрозуміло де і як, а професіонали, які працюють з підростаючим поколінням весь рік.
По-друге, в таборі встановлена ​​строга дисципліна — формуюча характер майбутнього спортсмена, — і в той же час продумана програма відпочинку, розслаблення та розваг для дітей.

Процес досить болюч для молодших дітей, але адаптація в дитячому таборі значно спрощена- діти їдуть не до нового колективу, зібраного звідусіль, а зі своїми товаришами за командою, з якими тренувалися протягом року, і під керівництвом тренерів-вожатих, яких вони добре знають.

  Бронювання місць наперед! Детальний розклад заїздів та фінансові умови у вашого тренера.